XL Citroenboom (90 – 110 cm)
Zelf je eigen citroenen kweken? Deze citroenboom geeft eetbare vruchten af die je elk jaar kunt plukken. Daarnaast groeien er in het voorjaar ook roomwitte […]
Deze paarse struiken zijn vrolijk én ruiken lekker. Ze trekken insecten aan en zijn lekker opvallend. De struiken hebben een compacte groei en worden maximaal […]
Zorg voor een tropische sfeer in je tuin met deze vrolijke dadelpalmen! Ze geven je echt vakantiegevoel, 's zomers op een zonnig terras en ‘s […]
Bij deze witte stamroos druipt de romantiek ervan af. De grote dubbelbloemige rozen bloeien de hele zomer. Bovendien gaat deze plant meerdere jaren mee. Je […]
Creëer een tropische sfeer in je woonkamer met deze set van 3 palmen. Zo haal je de tropen pas écht in huis. De palmen zijn […]
Is jouw tuin toe aan wat vrolijkheid? Met deze set van 3 gemengde Passiflora-planten fleur jij hem meteen op. De winterharde planten geven prachtige kleuren […]
Met deze 4 witte klimhortensia's geniet jij in het voorjaar van een prachtige bloemenzee. Ze houden van liefde en aandacht! Geef ze veel water, zeker […]
Al 2 eeuwen voor onze jaartelling begonnen Chinezen met de bonsaikunst. En nog steeds zijn ze niet weg te denken uit interieurs. Met deze bonsai-boom […]
Sfeer creëren in huis? Haal dan deze set van 2 losse plantenbakken naar je woonkamer. Door het zwarte metaal hebben de standaarden een industriële look. […]
Wat een bijzonder chique uitstraling heeft deze Eucalyptus op stam! Met z'n blauwgrijze blad springt ie er echt uit op jouw terras. Naast z'n mooie […]
Zoemende bijen en fladderende vlinders geven het gevoel dat jouw tuin leeft. Plant een vlinderstruik en ze komen geheid buurten. En dat is niet zo […]
Word jij ook altijd zo vrolijk van een bezoek aan het tuincentrum? Al die kleurrijke bloemen en plantjes… Verzamel jouw favorieten bij elkaar en plant […]
Met deze geschakelde plantenbak staan jouw groene vrienden mooi in de schijnwerpers. Het model heeft een trapsgewijze opstelling, waardoor de bak lekker vol oogt wanneer […]
Taaie jongens, deze rotsplanten. Ze kunnen goed tegen droogte en zijn ook nog eens winterhard. Kort gezegd een ideaal plantje! Je krijgt maar liefst 6 […]
Jouw lievelingsplantjes verdienen een mooie plantenbak. Met dit stijlvolle model zit dat wel goed. De bak is maar liefst 80 cm breed. Zo heb je […]
Natuurlijk weet je dat muggen de geur van citroen niet bepaald op prijs stellen. Mooi, met deze geraniums in je buurt blijft dit irritante ongedierte […]
Met z'n sierlijke bloemtrossen is de pluimhortensia een geliefde plant in menig voor- en achtertuin. Haal deze set van 3 verschillende soorten in huis en […]
Er hangt romantiek in de lucht… En dat élke dag! Deze rode klimroos fleurt een kale muur direct op met z'n prachtige bloemen. Je krijgt […]
Ga jij graag op vakantie naar het zuiden van Europa? Haal het gevoel en de geuren van het Middellandse Zeegebied naar je eigen huis met […]
Copyright & kopiëren; 2024|WordPress thema door MH Themes